ÓRAREND

ÁRAINK

Bejelentkezés nem szükséges!

90 perces óra: 3 500 Ft
10 alkalmas bérlet: 30 000 Ft (egy évig érvényes)
4 hetes bérlet: 40 000 Ft
bevezető bérlet: 10 000 Ft
(5 alkalmas, első alkalommal váltható. 5 hétig érvényes)

gyerekjóga 2 800 Ft
5 alkalmas gyerek bérlet 11 500 Ft

Ajándékozz jógát! Stúdió és online bérletek, ajándék vócser

ÓRAREND

Budapesti stúdiók
AKTUALITÁSOK ÉS HELYETTESÍTÉS

Bankkártyás fizetés:
jelenleg a Nyugati, Móricz, Bazilika és Liget stúdiókban!

AYCM:  3XL

SZÉP kártya (Szabadidő zseb) Nyugati (minden szolgáltató) Liget (K&H, OTP) stúdiókban

AKTUÁLIS

A Mandala Jóga Liget stúdiónk
június 1-től bezár!

A Mandala Jóga Bazilika
június 3-án nyit!

ÓRAREND

Az órarendekhez kattints a teremre!

MANDALA JÓGA NYUGATI
1132 Budapest, Kresz Géza utca 27.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
08.00
09.00
10.00
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
10.00
11.30
Noémi
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Tamara
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Gyerekjóga
6.14 éveseknek
16.30
17.30
utolsó óra jún. 04.

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Gabi

Gerincjóga
kezdő
19.00
20.30
Gyöngyi

Gerincjóga
középhaladó
19.30
21.00
szünetel
17.00
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Gergő

Stresszoldó
kezdő
17.30
19.00
Emese
Astanga
all levels
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Hatha jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Hatha jóga
kezdő
17.45
19.15
Matyi

Gerincjóga
kezdő
19.15
20.45
Laci
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka
18.00
Astanga
all levels
18.00
19.30
Matyi
19.00
Astanga
kezdő
19.00
20.30
Emese

Bambusz Test Projekt
bejelentkezéssel
19.30
21.00
Gyöngyvér
Bambusz Test Projekt
bejelentkezéssel
19.00
20.30
Gyöngyvér
Bambusz Test Projekt
all levels
19.00
20.30
Gyöngyvér
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA MOVEMENT LIGET
1078 Budapest, Nefelejcs u. 58. – JÚNIUS 1-TŐL BEZÁR!

MANDALA JÓGA MÓRICZ
1114 Budapest, Bartók Béla út 57.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00
Gerincjóga
kezdő
09.30
11.00
júliusban szünetel
10.00
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.00
11.30
Matyi
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Astanga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Matyi
Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Matyi
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyi
Astanga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
András
18.00
19.00
Flow jóga
középhaladó
19.15
20.45
Flóra
Gerincjóga
kezdő
19.15
20.45
András
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

No tanfolyamok available!

MANDALA JÓGA BAZILIKANYITÁS JÚNIUS 3-ÁN
1051 Budapest, Hercegprímás utca 13.
kapukód: 13kulcs1313

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10.00
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Gyöngyvér
Astanga
all levels
10.00
11.30
Matyi/Flóra
Mobility
középhaladó
10.30
12.00
Noémi
Astanga
all levels
10.00
11.30
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
10.00
11.30
júliusban szünetel
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Dorka

Hatha jóga
kezdő
19.30
21.00
Niki
Gerincjóga
középhaladó
17.30
19.00
Gyöngyi
18.00
Gerincjóga
kezdő
18.00
19.30
Tamara
Hatha jóga
haladó
18.00
19.30
Matyi
Flow jóga
középhaladó
18.30
20.00
Gyöngyi
19.00
Flow jóga
középhaladó
19.00
20.30
Noémi
Flow jóga
középhaladó
19.15
20.45
Flóra
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA JÓGA NYUGATI
1132 Budapest, Kresz Géza utca 27.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
08.00
09.00
10.00
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
10.00
11.30
Noémi
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Tamara
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Gyerekjóga
6.14 éveseknek
16.30
17.30
utolsó óra jún. 04.

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Gabi

Gerincjóga
kezdő
19.00
20.30
Gyöngyi

Gerincjóga
középhaladó
19.30
21.00
szünetel
17.00
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Gergő

Stresszoldó
kezdő
17.30
19.00
Emese
Astanga
all levels
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Hatha jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Hatha jóga
kezdő
17.45
19.15
Matyi

Gerincjóga
kezdő
19.15
20.45
Laci
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka
18.00
Astanga
all levels
18.00
19.30
Matyi
19.00
Astanga
kezdő
19.00
20.30
Emese

Bambusz Test Projekt
bejelentkezéssel
19.30
21.00
Gyöngyvér
Bambusz Test Projekt
bejelentkezéssel
19.00
20.30
Gyöngyvér
Bambusz Test Projekt
all levels
19.00
20.30
Gyöngyvér
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA MOVEMENT LIGET
1078 Budapest, Nefelejcs u. 58. – JÚNIUS 1-TŐL BEZÁR!

MANDALA JÓGA MÓRICZ
1114 Budapest, Bartók Béla út 57.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09.00
Gerincjóga
kezdő
09.30
11.00
júliusban szünetel
10.00
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.00
11.30
Matyi
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Astanga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Matyi
Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Matyi
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyi
Astanga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
András
18.00
19.00
Flow jóga
középhaladó
19.15
20.45
Flóra
Gerincjóga
kezdő
19.15
20.45
András
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

No tanfolyamok available!

MANDALA JÓGA BAZILIKA NYITÁS JÚNIUS 3-ÁN
1051 Budapest, Herceprímás utca 13. | kapukód: 13kulcs1313

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
10.00
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Gyöngyvér
Astanga
all levels
10.00
11.30
Matyi/Flóra
Mobility
középhaladó
10.30
12.00
Noémi
Astanga
all levels
10.00
11.30
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
10.00
11.30
júliusban szünetel
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Dorka

Hatha jóga
kezdő
19.30
21.00
Niki
Gerincjóga
középhaladó
17.30
19.00
Gyöngyi
18.00
Gerincjóga
kezdő
18.00
19.30
Tamara
Hatha jóga
haladó
18.00
19.30
Matyi
Flow jóga
középhaladó
18.30
20.00
Gyöngyi
19.00
Flow jóga
középhaladó
19.00
20.30
Noémi
Flow jóga
középhaladó
19.15
20.45
Flóra
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

SZÍNKÓDOK:

szürke – kezdőknek  szóló órák
piros – tapasztaltabb gyakorlóknak szóló órák
kék – speciális foglalkozások

Gerincjóga A jóga modern, preventív, mozgásra fókuszáló formája

Hatha jóga Tradicionális jóga, ahol elsősorban a figyelemmel és légzéssel dolgozunk

Astanga Dinamikus, fizikailag erős, kötött sorozatokból álló óra

Flow A légzés ritmusával áramló, dinamikus jóga

Mobility Testfejlesztés a jóga és modern mozgásrendszerek eszközeivel

Bambusz Test Projekt változatos mozgás, igazi közösségi élmény

 

KEDVEZMÉNYEK

Mandala Klubkártyával: 10%

24 éven aluliaknak: 20%

Pedagógusoknak és segítő foglalkozást végzőknek: 20%