ÓRAREND

ÁRAINK

Bejelentkezés nem szükséges!

90 perces óra: 3 500 Ft
10 alkalmas bérlet: 30 000 Ft (egy évig érvényes)
4 hetes bérlet: 40 000 Ft
bevezető bérlet: 10 000 Ft
(5 alkalmas, első alkalommal váltható. 5 hétig érvényes)

gyerekjóga 2 800 Ft
5 alkalmas gyerek bérlet 11 500 Ft

Ajándékozz jógát! Stúdió és online bérletek, ajándék vócser

ÓRAREND

Budapesti stúdiók
AKTUALITÁSOK ÉS HELYETTESÍTÉS

Bankkártyás fizetés:
jelenleg a Nyugati, Móricz és Liget stúdiókban!

AYCM:  3XL

SZÉP kártya (Szabadidő zseb) Nyugati (minden szolgáltató) Liget (K&H, OTP) stúdiókban

AKTUÁLIS

A Mandala Jóga Móricz stúdió néhány napig zárva tart
technikai okok miatt.

nyitás: április 11. (csütörtök) 17:15

ÓRAREND

Az órarendekhez kattints a teremre!

MANDALA JÓGA NYUGATI
1132 Budapest, Kresz Géza utca 27.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00
Astanga
all levels
07.00
08.30
Anna
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
Astanga
all levels
07.00
08.30
Anna
08.00
09.00
10.00
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Gyöngyvér
Astanga
all levels
10.00
11.30
Flóra/Matyi

Gerincjóga
kezdő
10.00
11.30
Noémi
Mobility
középhaladó
10.30
12.00
Noémi

Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Tamara
Astanga
all levels
10.00
11.30
Gyöngyvér

Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Matyi
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Gyerekjóga
6-14 éveseknek
16.30
17.30
Kata

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Gabi

Gerincjóga
kezdő
19.00
20.30
Gyöngyi

Gerincjóga
középhaladó
19.30
21.00
Gabi
17.00
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Gergő

Stresszoldó
kezdő
17.30
19.00
Emese
Astanga
all levels
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Flow jóga
kezdő
19.30
21.00
Flóra

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Hatha jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Hatha jóga
kezdő
17.45
19.15
Matyi
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka

Hatha jóga
haladó
18.00
19.30
Matyi
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka

Flow jóga
középhaladó
18.30
20.00
Gyöngyi
18.00
Astanga
all levels
18.00
19.30
Matyi
19.00
Astanga
kezdő
19.00
20.30
Emese

Flow jóga
középhaladó
19.00
20.30
Noémi
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA MOVEMENT LIGET
1078 Budapest, Nefelejcs u. 58.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17.00
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Dorka

Hatha jóga
kezdő
19.30
21.00
Niki
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Laci

Bambusz Test Projekt
all levels
19.30
21.00
SZÜNETEL!
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Laci

Mobility
középhaladó
19.30
21.00
Tamara
Bambusz Test Projekt
all levels
17.45
19.15
Gyöngyvér
18.00
Bambusz Test Projekt
all levels
18.00
19.30
Csongor
19.00
Bambusz Test Projekt
all levels
19.30
21.00
Gyöngyvér
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA JÓGA MÓRICZ
1114 Budapest, Bartók Béla út 57.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00
Astanga
all levels
07.00
08.30
Gyöngyvér
08.00
09.00
Gerincjóga
kezdő
09.30
11.00
Tamara
10.00
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.00
11.30
Matyi
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Astanga
vezetett
17.30
19.00
Flóra

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Matyi
Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
középhaladó
17.45
19.15
Gyöngyi

Hatha jóga
kezdő
17.45
19.15
Matyi

Gerincjóga
kezdő
19.15
20.45
András
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyi
Astanga
vezetett
17.30
19.00
Flóra

Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
András
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Gergő
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Laci
18.00
19.00
Flow jóga
kezdő
19.15
20.45
Flóra
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA JÓGA NYUGATI
1132 Budapest, Kresz Géza utca 27.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00
Astanga
all levels
07.00
08.30
Anna
Astanga
all levels
07.00
08.30
Emese
Astanga
all levels
07.00
08.30
Anna
08.00
09.00
10.00
Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Gyöngyvér
Astanga
all levels
10.00
11.30
Flóra/Matyi

Gerincjóga
kezdő
10.00
11.30
Noémi
Mobility
középhaladó
10.30
12.00
Noémi

Gerincjóga
kezdő
10.30
12.00
Tamara
Astanga
all levels
10.00
11.30
Gyöngyvér

Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Matyi
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Gyerekjóga
6-14 éveseknek
16.30
17.30
Kata

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Flóra

Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Gabi

Gerincjóga
kezdő
19.00
20.30
Gyöngyi

Gerincjóga
középhaladó
19.30
21.00
Gabi
17.00
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Gergő

Stresszoldó
kezdő
17.30
19.00
Emese
Astanga
all levels
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Flow jóga
kezdő
19.30
21.00
Flóra

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Hatha jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Hatha jóga
kezdő
17.45
19.15
Matyi
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka

Hatha jóga
haladó
18.00
19.30
Matyi
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Dorka

Flow jóga
középhaladó
18.30
20.00
Gyöngyi
18.00
Astanga
all levels
18.00
19.30
Matyi
19.00
Astanga
kezdő
19.00
20.30
Emese

Flow jóga
középhaladó
19.00
20.30
Noémi
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA MOVEMENT LIGET
1078 Budapest, Nefelejcs u. 58.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
17.00
Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Dorka

Hatha jóga
kezdő
19.30
21.00
Niki
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Laci

Bambusz Test Projekt
all levels
19.30
21.00
SZÜNETEL!
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Laci

Mobility
középhaladó
19.30
21.00
Tamara
Bambusz Test Projekt
all levels
17.45
19.15
Gyöngyvér
18.00
Bambusz Test Projekt
all levels
18.00
19.30
Csongor
19.00
Bambusz Test Projekt
all levels
19.30
21.00
Gyöngyvér
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Vasárnap

No tanfolyamok available!

MANDALA JÓGA MÓRICZ
1114 Budapest, Bartók Béla út 57.

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
07.00
Astanga
all levels
07.00
08.30
Gyöngyvér
08.00
09.00
Gerincjóga
kezdő
09.30
11.00
Tamara
10.00
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.30
12.00
Flóra
Hatha jóga
kezdő
10.00
11.30
Matyi
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Astanga
vezetett
17.30
19.00
Flóra

Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Matyi
Flow jóga
haladó
17.45
19.15
Emese

Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyvér

Mobility
haladó
19.30
21.00
Gyöngyvér
Gerincjóga
középhaladó
17.45
19.15
Gyöngyi

Hatha jóga
kezdő
17.45
19.15
Matyi

Gerincjóga
kezdő
19.15
20.45
András
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Gyöngyi
Astanga
vezetett
17.30
19.00
Flóra

Gerincjóga
kezdő
17.30
19.00
András
Hatha jóga
kezdő
17.30
19.00
Gergő
Gerincjóga
kezdő
17.45
19.15
Laci
18.00
19.00
Flow jóga
kezdő
19.15
20.45
Flóra
20.00

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

No tanfolyamok available!

SZÍNKÓDOK:

szürke – kezdőknek  szóló órák
piros – tapasztaltabb gyakorlóknak szóló órák
kék – speciális foglalkozások

Gerincjóga: A jóga modern, preventív, mozgásra fókuszáló formája

Hatha jóga: Tradicionális jóga, ahol elsősorban a figyelemmel és légzéssel dolgozunk

Astanga: Dinamikus, fizikailag erős, kötött sorozatokból álló óra

Flow: A légzés ritmusával áramló, dinamikus jóga

Mobility: Testfejlesztés a jóga és modern mozgásrendszerek eszközeivel

Bambusz Test Projekt: változatos mozgásanyagra épülő óra

 

KEDVEZMÉNYEK

Mandala Klubkártyával: 10%

24 éven aluliaknak: 20%

Pedagógusoknak és segítő foglalkozást végzőknek: 20%